مغز کله آخرین ترانه انتشار سرگرمی افشین یداللهی

مغز کله: آخرین ترانه انتشار سرگرمی افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرونده خطرناک ملوان در فیفا جهت کسر ۶ امتیاز ، طلب چند میلیاردی کریمی از نفت قطعی شد

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می‌گوید فیفا نامه احتمال کسر شش امتیاز از ملوان به خاطر مطالبات سرگئی پاشنکو را به این کلوب و فدراسیون فوتبال ارسال کرده

پرونده خطرناک ملوان در فیفا جهت کسر ۶ امتیاز ، طلب چند میلیاردی کریمی از نفت قطعی شد

طلب چند میلیاردی کریمی از نفت قطعی شد/ پرونده خطرناک ملوان در فیفا جهت کسر ۶ امتیاز

عبارات مهم : پرونده

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می گوید فیفا نامه احتمال کسر شش امتیاز از ملوان به خاطر مطالبات سرگئی پاشنکو را به این کلوب و فدراسیون فوتبال ارسال کرده هست.

روزبه وثوق احمدی، رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال در گفت وگو با ایسنا، راجع به صدور رای پرونده مجتبی جباری و کلوب استقلال اظهار کرد: تعدادی پرسش از مدیرعامل استقلال پرسیده بودیم که در واقع دیروز صبح، کلوب استقلال پاسخ سوالات ما را دادند و در پرونده گذاشته شد و مقرر شد جباری و وکلیش لایحه استقلال را بخوانند و اگر پاسخی دارند، ارائه دهند تا بعد از آن ما تصمیم نهایی را بگیریم.

پرونده خطرناک ملوان در فیفا جهت کسر ۶ امتیاز ، طلب چند میلیاردی کریمی از نفت قطعی شد

او راجع به فسخ یک طرفه قرارداد مجتبی جباری از سوی کلوب استقلال در شرکت لیگ گفت: بعد از این که استقلال لایحه را به ما داد، درخواست فسخ یک طرفه قرارداد جباری را به شرکت لیگ ارائه کرد و با در نظرگرفتن این که در یکی از بندهای قرارداد فسخ یک جنابه وجود دارد، این درخواست ثبت شده است هست. به همین علت از نظر حقوقی تغییراتی در پرونده جباری و استقلال رخ داده است که باید با اعضا صحبت و مجددا پرونده را بررسی کنیم.

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال تاکید کرد: در حال حاضر از نظر حقوقی رابطه ای بین استقلال و جباری وجود ندارد. باید ببینیم درخواست قبلی جباری را می توانیم ادامه دهیم یا خیر.

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می‌گوید فیفا نامه احتمال کسر شش امتیاز از ملوان به خاطر مطالبات سرگئی پاشنکو را به این کلوب و فدراسیون فوتبال ارسال کرده

احمدی گفت: دادخواست جباری ناقص بود و دو مرتبه درخواست برطرف نقص شده است بود. در دادخواست نخست که تنظیم شده است بود، جباری خواستار دلایل کلوب استقلال جهت کنار گذاشتن این بازیکن شده است بود. زمانی که پیگیری انجام شد، جباری با وکیل تازه خود در کمیته تعیین اوضاع حاضر شد و خواسته خود را به دلایلی کنار گذاشت و بخشی از مبلغ قرارداد را مطالبه کرد و خساراتی که از این بابت وارد شده است بود، مطالبه کرد. در قرارداد جباری و استقلال، بندها و شرایطی وجود دارد که باید با دقت بررسی و تصمیم گیری شود.

او در تصویر العمل به این که پیگیری به این پرونده تا حدودی طولانی شده است است؟ گفت: پیگیری طولانی نشده هست. پرونده جباری ناقص بود و او چند ماه بعد از کنار گذاشته شدن اقدام کرد. از زمانی که پرونده تکمیل شده، یک ماه می گذرد.

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال با اشاره به سابقه حضور جباری در استقلال، دو طرف را به مصالحه توصیه کرد و گفت: آقای جباری سال ها جهت استقلال زحمت کشیده و به طور متقابل استقلال موجب رشد بیش تر جباری شده است هست. ما دو طرف را به حل و فصل اختلافات به صورت مسالمت آمیز دعوت می کنیم.

پرونده خطرناک ملوان در فیفا جهت کسر ۶ امتیاز ، طلب چند میلیاردی کریمی از نفت قطعی شد

وثوق احمدی راجع به درخواست عباس محمدرضایی، بازیکن پیشین استقلال جهت پرداخت مطالبتاش از سال ۹۲، گفت: این پرونده قبلا در کمیته انضباطی مورد بررسی قرار گرفته و رای صادر شده است و قابل پیگیری مجدد نیست.

او راجع به تصویر العمل کلوب نفت به طلب چند میلیاردی علی کریمی از این کلوب گفت: در وقت مدیریت پیشین نفت تهران، اقدام حقوقی مناسب صورت نگرفت. از جمله این که زمانی که شروع به پیگیری کردیم، خواستار توضیح از کلوب نفت شدیم ولی پاسخی دریافت نکردیم. در نتیجه ما رای را صادر کردیم و تمام آرای بالای ۱۰ میلیون تومان قابل پیگیری مجدد است ولی نفت در وقت مقرر درخواست تجدید نظر را صادر نکرد و رای پرونده علی کریمی و دستیارانش با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قطعی هست.

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می‌گوید فیفا نامه احتمال کسر شش امتیاز از ملوان به خاطر مطالبات سرگئی پاشنکو را به این کلوب و فدراسیون فوتبال ارسال کرده

وثوق احمدی راجع به تبعات آرای قطعی جهت کلوب ها گفت: دیروز نقل و انتقالات تمام شد. تمام آرای قطعی که در کمیته تعیین اوضاع صادر شده است بود، گارانتی اجرایی مورد نیاز را دارد. تیم هایی که با حکم قطعی روبه رو می شوند، در صورت عمل نکردن به تعهدات شان، از نقل و انتقالات محروم می شوند؛ مگر این که با بازیکن یا مربی موردنظر تسویه حساب یا توافق کنند.

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال با بیان این که تمامی کلوب ها در نیم فصل به آرای قطعی عمل کردند، گفت: با کمال خوشحالی باید عرض کنم که در این نیم فصل هیچ رای قطعی صادر نکردیم که به مرحله اجرا نرسیده باشد. به عنوان مثال استقلال در چندین مرحله محکوم به پرداخت مبالغی شد و به آن ها اعلام کردیم جهت ثبت قرارداد بازیکن تازه محکوم هستند و استقلال طی یک فقره چک تمام احکام را پرداخت کرد و در نتیجه اجازه ثبت بازیکن تازه صادر شد. این عنوان راجع به سپاهان مطرح هست. سپاهان محکوم به پرداخت مطالبات آقای خوروش، سرپرست پیشینه این تیم شده است بود که جهت ثبت قرارداد بازیکنان تازه خود این طلب را پرداخت کرد.

پرونده خطرناک ملوان در فیفا جهت کسر ۶ امتیاز ، طلب چند میلیاردی کریمی از نفت قطعی شد

وی خاطرنشان کرد: با پافشاری ما، مبالغ بزرگی از بدهی های تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی پرداخت شده است هست. در پرونده های خارجی هم می بینید که با سخت گیری انجام شده، دیگر پرونده خارجی جدیدی تشکیل نمی شود؛ مگر این که پرونده های گذشته خود را حل و فصل کرده باشند. در حال حاضر پرسپولیس یکی، دو پرونده در فیفا دارد؛ استقلال پرونده پروپییچ را به CAS برده است و تراکتورسازی تقریبا تمام پرونده های خود را بسته هست.

وثوق احمدی یادآور شد: کار مهم دیگر این است دیگر مثل سال های گذشته بازیکنی با وجود پرداخت نشدن قرارداد و کناره گذاشته شدن از تیم، تا آخر مدت قرارداد در تیمش نمی ماند. اگر در قرارداد بازیکن و کلوب شرایط جدایی، ولو در نیم فصل باشد، با مسوولیت خود بازیکن و کلوب اجازه جدایی داده می شود. جهت مثال اکبر ایمانی مدعی بود با شرایطی که دارد، می تواند از پدیده جدا شود. چند بازیکن دیگر هم بودند. شرکت لیگ با مسوولیت ایمانی قرارداد را فسخ کرد. اگر ثابت شود فسخ غیر موجه بوده، ایمانی به محرومیت چهار تا شش ماهه محکوم می شود. این کارها باعث می شود کلوب و بازیکن به عدد واقعی قرارداد برسند. اگر باشگاهی قرارداد چند میلیاردی ببندد و نتوانتد به آن عمل کند، بازیکن می تواند از کلوب جدا شود و پول خود را هم بگیرد. با این حساب کلوب ها بر اساس توان مالی خود قرارداد می بندند. دوره “ قرارداد را کی داده و کی گرفته” گذشته هست.

وثوق احمدی راجع به خطرناک ترین پرونده تیم های ایرانی در فیفا گفت: پرونده پاشنکو و کلوب ملوان در فیفا خطرناک هست. نامه احتمال کسر شش امتیاز جهت ملوان ارسال شده است که باید ببینیم ملوان چه دفاعی خواهد داشت. آن ها نامه کسر امتیاز بازیکن قبلی را حل کردند.

او در آخر گفت: از رسانه ها به خاطر پیگیری مستمر و رییس فدراسیون فوتبال و شخص آقای تاج به جهت حمایت مورد نیاز و مستمر در خصوص مقررات جدیدی که به وسیله کمیته حقوقی فدراسیون وضع شد و سخت گیری ها در نقل و انتقالات تقدیر می کنم. ما با فشارهای زیادی جهت اجرا محرومیت تیم ها در فصل نقل و انتقالات مواجه بودیم ولی با حمایت بسیار کامل رییس فدراسیون، دبیرکل و هیات رییسه همراه شدیم و همکاری بسیار نزدیکی با شرکت لیگ داشتیم که جای تقدیر دارد.

واژه های کلیدی: پرونده | بازیکن | فوتبال | استقلال | قرارداد | استقلال | کمیته انضباطی | بندهای قرارداد | قرارداد بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz