مغز کله آخرین ترانه انتشار سرگرمی افشین یداللهی

مغز کله: آخرین ترانه انتشار سرگرمی افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بیت‌کوین بیش از ۲۰ درصد سقوط کرد

با انتشار اخباری از این که قانونگذاران کره‌جنوبی به دنبال وضع مالیات بر تجارت ارز دیجیتال هستند، بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال سقوط شدیدی را تجربه کرد.

بیت‌کوین بیش از ۲۰ درصد سقوط کرد

بیت کوین بیش از ۲۰ درصد سقوط کرد

عبارات مهم : ایران

با انتشار اخباری از این که قانونگذاران کره جنوبی به دنبال وضع مالیات بر تجارت ارز دیجیتال هستند، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سقوط شدیدی را تجربه کرد.

به گزارش مهر به نقل از سی ان بی سی، روز سه شنبه، بعد از انتشار اخباری از این که قانونگذاران کره جنوبی به دنبال وضع مالیات بر تجارت ارز دیجیتال هستند، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال سقوط شدیدی را تجربه کردند.

بیت‌کوین بیش از ۲۰ درصد سقوط کرد

روز سه شنبه قیمت بیت کوین در پایگاه کوین دسک در ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران، با سقوطی ۲۰ درصدی نسبت به قیمت روز گذشته خود تا قیمت ۹۹۷۲.۲۹ دلار پایین آمد ولی دوباره در ساعت ۱۹:۵۵ به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران تا قیمت ۱۰۷۴۱.۲۶ دلار اوج آمد.

اتروم، دومین ارز دیجیتال مهم، هم با سقوطی ۱۳ درصدی در ساعت ۱۵:۳۰ به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران تا ۹۲۰.۵۴ دلار سقوط کرد و سپس تا ساعت ۱۹:۵۵ تا ۹۹۹.۳۴ دلار اوج آمد.

با انتشار اخباری از این که قانونگذاران کره‌جنوبی به دنبال وضع مالیات بر تجارت ارز دیجیتال هستند، بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال سقوط شدیدی را تجربه کرد.

طبق داده های کوین مارکت کپ، اتروم، سومین ارز دیجیتال بزرگ دنیا از لحاظ ارزش بازار، ۱۴.۵ درصد سقوط کرد و به ۱.۱۸ دلار رسید.

طبق اعلام آژانس خبری یانهاپ، روز دوشنبه دولت کره جنوبی اعلام کرد از درآمدهای شرکتی و محلی تجارت ارز دیجیتال در سال گذشته تا ۲۴.۲ درصد مالیات کسر خواهد کرد.

این آژانس خبری همچنین اعلام کرد که دولت در نظر دارد در اقدامی احتمالی جهت وضع مالیات بر تمام تبادلات ارز دیجیتال، به اشتراک گذاشتن اطلاعات بازدیدکنندگان با بانک ها را جهت تبادلات ارز دیجیتال مهم کند.

بیت‌کوین بیش از ۲۰ درصد سقوط کرد

طبق اعلام پایگاه کریپتو کامپر، ۴ درصد از کل تبادلات بیت کوین با وون کره جنوبی صورت می گیرد. ین ژاپن با ۳۷ درصد، بزرگترین سهم را از کل تبادلات بیت کوین به خود تخصیص داده شده است داده هست، در حالی که دلار آمریکا سهمی ۳۳ درصدی از این بازار دارد.

واژه های کلیدی: ایران | تجارت | مالیات | دیجیتال | کره جنوبی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz