مغز کله آخرین ترانه انتشار سرگرمی افشین یداللهی

مغز کله: آخرین ترانه انتشار سرگرمی افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اسکناس نو در بازار چند؟

امروز آخرین وقت جهت دریافت اسکناس نو از بانک‌هاست. با این حال اگر متقاضیان از بانک‌ها جا بمانند باز هم می‌توانند در بازار آزاد هر تعداد اسکناس نو که می‌خواهند ت

اسکناس نو در بازار چند؟

اسکناس نو در بازار چند؟

عبارات مهم : بازار

امروز آخرین وقت جهت دریافت اسکناس نو از بانک هاست. با این حال اگر متقاضیان از بانک ها جا بمانند باز هم می توانند در بازار آزاد هر تعداد اسکناس نو که می خواهند تهیه کنند، هر چند که باید اختلاف قیمت و سود آن را به اسکناس فروش ها بپردازند.

به گزارش ایسنا، از ۲۱ تا ۲۶ اسفندماه زمانی بود که بانک مرکزی آن را جهت توزیع اسکناس نو در شعب منتخب ۱۰ بانک اعلام کرد. از این رو بانک های ملی، ملت، صادرات، اقتصاد نوین، سپه، گردشگری، پست بانک، سینا، رفاه کارگران و پارسیان مسئولیت توزیع اسکناس نو را بر عهده گرفتند. متقاضیان می توانند تا آخر وقت اداری امروز(شنبه) با مراجعه به شعب منتخب بانک ها در سراسر کشور نسبت به دریافت اسکناس نو اقدام کنند. هر نفر در هر بانک می تواند از هر نوع اسکناس ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ تومانی یک دسته ۱۰۰ برگی دریافت کند.

اما در حالی بانک ها در یکی دو مناسبت در سال اسکناس نو توزیع می کنند که در سوی دیگر هر لحظه در بازار آزاد و البته در محوطه میدان و خیابان فردوسی اسکناس فروش ها حاضر هستند و چمدان های آنها جهت فروش اسکناس نو در انواع متفاوت باز هست. امروز گذری بر میدان فردوسی و گفت وگو با اسکناس فروش ها از این حکایت دارد که در چند روز اخیر که توزیع اسکناس نو انجام شده است تا حدی از سودی که بابت فروش دسته های ۱۰۰ برگی دریافت می کردند کم شده است هست، ولی با این حال می گویند این توزیع که تمام شود شرایط به حالت عادی بر خواهد گشت.

اسکناس نو در بازار چند؟

اسکناس فروشان می گویند در این روزها بعضی مردم با دریافت اسکناس نو آن را به بازار آورده و می فروشند که در کنار سودی که آنها از این فروش می برند عرضه در بازار زیاد شده است و همین موجب شکسته شدن قیمت ها شده است است.

امروز آخرین وقت جهت دریافت اسکناس نو از بانک‌هاست. با این حال اگر متقاضیان از بانک‌ها جا بمانند باز هم می‌توانند در بازار آزاد هر تعداد اسکناس نو که می‌خواهند ت

در حال حاضر قیمت اسکناس ۱۰۰۰ تومانی که در بانک ها هم توزیع می شود جهت نو سبزرنگ آن که در حدود دو سال گذشته به بازار آمده، هر دسته حدود ۱۲۰ تومان و جهت ۱۰۰۰ تومانی آبی رنگ که قدیمی تر است هر دسته ۱۴۰ تومان قیمت گذاری می شود. اسکناس های آبی رنگ به علت کم کردن چاپ و گردش در بازار از قیمت بالاتری برخوردار هستند، بنابراین جهت هر دسته ۱۰۰۰ تومانی بین ۲۰ تا ۴۰ هزار تومان سود نصیب اسکناس فروشان می شود.

در مورد اسکناس ۲۰۰۰ تومانی نیز قیمت حدود ۲۲۰ هزار تومان است که اختلاف بین ۲۰ هزار تومانی دارد و همچنین جهت دسته ۵۰۰۰ تومانی حدود ۵۳۰ هزار تومان قیمت گذاری می شود. راجع به قیمت سایر اسکناس ها در بازار آزاد اسکناس ۱۰ هزار تومانی حدود یک میلیون و ۴۰ هزار تومان، ۲۰۰ تومانی ۲۲۰ هزار تومان، اسکناس ۱۰ تومانی ۵۰ هزار تومان و اسکناس ۲۰ تومانی بین ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان فروش می رود.

توزیع اسکناس نو امروز همزمان با ۲۶ اسفندماه به آخر می رسد و تاکنون اعلامی جهت تمدید وقت آن از سوی بانک مرکزی اعلام نشده است.

اسکناس نو در بازار چند؟

واژه های کلیدی: بازار | مرکزی | اسکناس | دریافت | اسکناس نو | اخبار اقتصادی و بازرگانی

اسکناس نو در بازار چند؟

اسکناس نو در بازار چند؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz