مغز کله آخرین ترانه انتشار سرگرمی افشین یداللهی

مغز کله: آخرین ترانه انتشار سرگرمی افشین یداللهی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار اجتماعی تصویر العمل وزارت بهداشت به فروش شیرخشک‌های یارانه‌ای به وسیله دستفروشان

مدیر کل نظارت بر فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل شرکت غذا و دارو در تصویر العمل به خبری مبنی بر نشت شیرخشک‌های یارانه‌ای به بازار و فروش به وسیله دستفروشان، ضمن

تصویر العمل وزارت بهداشت به فروش شیرخشک‌های یارانه‌ای به وسیله دستفروشان

تصویر العمل وزارت بهداشت به فروش شیرخشک های یارانه ای به وسیله دستفروشان

عبارات مهم : تصویر

مدیر کل نظارت بر فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل شرکت غذا و دارو در تصویر العمل به خبری مبنی بر نشت شیرخشک های یارانه ای به بازار و فروش به وسیله دستفروشان، ضمن اشاره به نحوه توزیع این فرآورده، گفت: هر گونه خرید و فروش این نوع شیرخشک ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

دکتر امیرحسین جمشیدی در گفت وگو با ایسنا، راجع به خبر ایسنا در زمینه فروش شیرخشک های یارانه ای به وسیله دستفروشان و همچنین ساز و کارهای لحاظ شده است از سوی این شرکت در زمینه چگونگی توزیع این شیرخشک ها و رسیدن آن به دست بیماران واقعی و اطفال محروم از شیر مادر، توضیح داد و گفت: باید توجه کرد که شرکت غذا و دارو ضمن تاکید بر لزوم تغذیه انحصاری با شیر مادر تا شش ماهگی، مسئولیت تامین شیرخشک یارانه ای خاص اطفال محروم از شیر مادر را به طور کامل بر عهده دارد.

تصویر العمل وزارت بهداشت به فروش شیرخشک‌های یارانه‌ای به وسیله دستفروشان

وی افزود: در امسال تعداد ۵ میلیون شیرخشک به وسیله شرکت غذا و دارو از منابع تولیدات ملی تامین شده است و به صورت یارانه ای در اختیار شیرخواران محروم از شیر مادر قرار گرفته هست. همچنین حدود نیمی از این سهمیه به معاونت بهداشت تحویل داده شده است که طبق ضوابط مربوطه، به صورت رایگان در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

جمشیدی با بیان اینکه تعداد ۵۰۰ هزار شیرخشک نیز طبق اعلام نیاز قبلی شرکت بهزیستی و تایید معاونت بهداشت وزارت بهداشت در اختیار این نهاد قرار گرفته هست، ادامه داد: مابقی سهمیه نیز از طریق شرکت های پخش مجاز در داروخانه های منتخب دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور توزیع شده است که با ارایه کوپن هایی که به وسیله معاونت بهداشتی وزارت بهداشت در اختیار افراد واجد شرایط قرار گرفته، با مبلغ ۶۰۰۰ ریال جهت هر واحد در اختیار مصرف کننده واجد شرایط قرار می گیرد.

مدیر کل نظارت بر فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل شرکت غذا و دارو در تصویر العمل به خبری مبنی بر نشت شیرخشک‌های یارانه‌ای به بازار و فروش به وسیله دستفروشان، ضمن

مدیر کل نظارت بر فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل شرکت غذا و دارو تاکید کرد: خوشبختانه در سال های اخیر شرکت غذا و دارو هیچ گونه کمبودی در زمینه تامین این نوع شیرخشک نداشته و در حال حاضر ذخیره استراتژیک کافی این شیرخشک ها در کشور وجود دارد و طبق اعلام نیازهای مطرح شده است از سوی مراجع ذی صلاح سهمیه مناسب در اختیار آنها قرار می گیرد.

جمشیدی در عین حال تصریح کرد: هر گونه خرید و فروش این نوع شیرخشک ها که با بسته بندی خاص در جعبه مقوایی زرد رنگ طرح خاص و درج کلمه “یارانه ای” بر روی مندرجات بسته بندی عرضه می شود، به جز در محل های مجاز از پیش تعیین شده، ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

واژه های کلیدی: تصویر | شیرخشک | یارانه | بهداشت | بهداشتی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz